KFC Halle – Beren

Wat is onze club toch fier op jullie, gisteren een memorabele dag meegemaakt en dit dankzij jullie support! Om 12:15 en 13:15 vertrokken de Touringcars met een totaal van 128 supporters en spelers vanuit Jos Van Nelekes richting Halle. Graag bedanken wij Nicole want ze gaf ons maar liefst 8 bakken bier mee om al een beetje in de sfeer te komen. Aangekomen in Kfc Halle werd het al zeer duidelijk dat onze fans ons massaal kwamen steunen, als ik zo de berichten lees waren wij daar met 300! Jullie hebben onze BEREN daar op een prachtige manier aangemoedigd, zelfs de spelers van Halle waren even van slag en vonden dit ook geweldig. De wedstrijd zelf werd er 1 met weinige kansen en naar mijn gevoel met een terecht gelijkspel beslist. Zo blijven onze BEREN nog aan de leiding en met nog 4 speeldagen te gaan zal elke wedstrijd een finale worden! Bedankt ??? SUPPORTERS, SPONSORS en al wat groen kleurt voor jullie steun! Onze club en spelers hopen jullie een TITEL te schenken, ook voor onze VOORZITTER zou dit een unicum zijn! Love you all! Geniet van onderstaande video ???

Ook Kevin Van Hooydonck was van de partij tijdens de topper tussen onze Beren en KFC Halle. Bedankt jongen voor deze in beeld te brengen.

Slået op af KFC Berendrecht SportMandag den 11. marts 2019
FACEBOOK ALBUM