post

KFCB ON TOUR

Vertrek:
BUS1: 12:15 – Jos van Nelekes –> KFC Halle
BUS2: 13:15 – Jos van Nelekes –> KFC Halle
Retour:
BUS1: 18:30 – KFC Halle –> Jos van Nelekes
BUS2: 18:30 – KFC Halle –> Jos van Nelekes

De wedstrijd tegen KFC HALLE komt stilaan dichterbij. Onze club zal voor deze gelegenheid 2 bussen inhuren om veilig en op tijd ter plaatse te zijn. BUS 1 wordt onze spelersbus waarvan spelers, bestuur, leden van KFCB en enkele supporters gebruik van kunnen maken. BUS 2 wordt ingezet voor onze SUPPORTERS en zal een uurtje later vertrekken. Dit alles aan de prijs van 15 euro per persoon, TICKET inbegrepen van KFC Halle. In de bus zelf zal men ook de meest gangbare dranken kunnen bestellen aan een zeer aantrekkelijke prijs. Wij zijn er van bewust dat onze SUPPORTERS een belangrijk gegeven voor onze club betekenen zodus inschrijven is de boodschap! Leuk weetje er zijn ook nog KFCB sjaals te verkrijgen aan 11 euro/stuk.